Polityka zwrotów i zwrotów:

Masz prawo anulować zamówienie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Termin na anulowanie zamówienia wynosi 14 dni od dnia, w którym otrzymałeś towar lub w którym wskazana przez Ciebie osoba trzecia, nie będąca przewoźnikiem, wejdzie w posiadanie dostarczonego produktu.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia.

Możesz poinformować nas o swojej decyzji e-mailem sklep@magserv24.pl

Zwrócimy Ci pieniądze nie później niż 14 dni od dnia, w którym otrzymamy zwrócony towar. Użyjemy tych samych środków płatności, których użyłeś do zamówienia i nie poniesiesz żadnych opłat za taki zwrot.

Warunki zwrotu:

Aby towar kwalifikował się do zwrotu, upewnij się, że:

  • Towar został zakupiony w ciągu ostatnich 14 dni
  • Towar jest w oryginalnym opakowaniu
  • Towar nie posiada śladów użytkowania

Następujące towary nie podlegają zwrotowi:

  • Towary wykonane według Państwa specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowane
  • Towary, które ze względu na swój charakter nie nadają się do zwrotu, na przykład towary, które ulegają szybkiemu zepsuciu lub których termin ważności już minął.
  • Towary, które nie nadają się do zwrotu ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych i zostały rozpakowane po dostarczeniu.
  • Towary, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
  • Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu wszelkich towarów, które nie spełniają powyższych warunków zwrotu, według naszego wyłącznego uznania.

Zwracanie towaru

Ponosisz odpowiedzialność za koszt i ryzyko zwrotu towaru do nas. Towar należy odesłać na adres:

Magserv Spółka Jawna
ul.Kilińskiego 16
81-393 Gdynia

Nie możemy ponosić odpowiedzialności za towary uszkodzone lub zagubione podczas przesyłki zwrotnej. Dlatego zalecamy ubezpieczoną i śledzoną usługę pocztową. Nie jesteśmy w stanie dokonać zwrotu pieniędzy bez faktycznego odbioru towaru lub dowodu otrzymania zwrotu.

Prezenty:

Jeśli towary zostały oznaczone jako prezent podczas zakupu, a następnie wysłane bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt podarunkowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu wyślemy Ci bon podarunkowy.

Jeśli towar nie został oznaczony jako prezent w momencie zakupu lub dawca prezentu wysłał zamówienie do siebie, aby przekazać je później, wyślemy zwrot pieniędzy do dawcy prezentu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej Polityki Zwrotów i Zwrotów, skontaktuj się z nami przez e-mail sklep@magserv24.pl